Álláshirdetés: PR-munkatárs

A Concerto Budapest Szimfonikus Zenekar új munkatársat keres a következő pozícióba:

PR-munkatárs

FELADATOK:

  • Közreműködés a kommunikációs kampányok végrehajtásában
  • Kapcsolattartás a sajtó képviselőivel: információs anyagok küldése, ajánlók, interjúk szervezése, sajtóesemények lebonyolításában való közreműködés
  • A zenekar közösségi média oldalainak kezelése, tartalommenedzsmentje
  • A weboldalalak funkcionális fejlesztésének és a tartalmak aktualizálásának menedzsmentje
  • A zenekar hírleveleinek elkészítése és kiküldése, a levelezési listák karbantartása
  • A zenekarral kapcsolatos hang- és képfelvételek kezelése
  • Szakmai anyagok és prezentációk szerkesztése, hír- és tartalomgyártási feladatok ellátása
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása (szerződések, megrendelések és számlák előkészítése, kezelése, a teljesítések ellenőrzése, igazolása), beszámolók, kimutatások elkészítése

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉVEL KAPCSOLATOS ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú végzettség
  • marketing, kommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználó szintű számítógép ismeretek
  • önállóság, gyors, precíz munkavégzés

ELŐNY:

  • sajtókapcsolatok menedzselésében való tapasztalat
  • szövegírói tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes fizetés
  • változatos, kihívást jelentő munkafeladatok
  • nagyfokú autonómia, saját projektek önálló menedzselése
  • részvétel Magyarország egyik vezető nagyzenekarának életében és hangversenyein

A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal Gergely Flóra irodavezetőnél a gergely.flora@concertobudapest.hu e-mail címen várjuk.